O NAS

7Apps jest firmą technologiczną działającą od 2007 roku. Początkowo skupialiśmy się głównie na dedykowanych systemach ecommerce – B2B i B2C, ale dziś ponad połowa naszych projektów to dedykowane aplikacje mobilne i desktopowe.
Nieustannie troszczymy się o to, by dla naszych klientów być zawsze partnerem wiarygodnym i terminowym, zapewniającym realną korzyść biznesową. Dlatego wspieramy naszych klientów na każdym etapie tworzenia oprogramowania i oferujemy sprawną obsługę powdrożeniową.  Stale badamy  i testujemy nowe sposoby ulepszania naszych produktów.

Co robimy ?

Analizujemy i doradzamy

Doradzamy przy budowie i przygotowaniu zespołu projektowego, pomagamy zdefiniować procesy biznesowe i dobrać odpowiednią technologię.

Tworzymy i wdrażamy

Mając na uwadze relację kosztów do korzyści, wdrożenia realizujemy na autorskich dedykowanych rozwiązaniach lub opieramy na gotowych systemach.

Utrzymujemy i rozwijamy

Zapewniamy nie tylko sprawny support związany z utrzymaniem oprogramowania, ale także szybko reagujemy na wszelkie potrzeby rozwojowe naszych klientów.

W czym się specjalizujemy?

Naszą domeną są dedykowane aplikacje mobilne i  desktopowe, takie jak:

  • dedykowane aplikacje mobilne dla firm,
  • aplikacje z wykorzystaniem technologi  NFC,  iBeacons  czy  RFID,
  • aplikacje i rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI),
  • mobilne systemy zarządzania relacjami z klientami,
  • aplikacje do analizowania kosztów, tworzenia budżetów, rozliczania, delegacji,
  • dedykowane aplikacje pod mobilne kolektory danych,
  • dedykowane moduły pozwalające na integrację z systemami ERP …

I wiele innych produktów wspierających  automatyzację  i  optymalizację  procesów zachodzących w przedsiębiorstwach. Pomagamy naszym klientom definiować te procesy i dobrać odpowiednią technologię. Kompleksowo zajmujemy się integracją nowych rozwiązań z istniejącą infrastrukturą IT.

Strategicznym kierunkiem rozwoju jest dla nas obecnie dostarczanie  rozwiązań mobilnych, które  rozszerzają funkcjonalność  działających już systemów e-commerce, planowania zasobów, zarządzania magazynami, systemów sprzedaży i produkcji, a także systemów lojalnościowych.

Prestiżowa nagroda dla
Najlepszych Firm Programistycznych 2020 🏆

W 2020 roku otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie renomowanego amerykańskiego portalu Clutch zrzeszającego tysiące firm programistycznych z całego świata. Trafiliśmy do grona Najlepszych Firm Programistycznych 2020 w Polsce. Jesteśmy ogromnie dumni z tego wyróżniania, bo świadczy to nie tylko o wysokiej jakości naszych produktów, ale o tym, że doceniają nas nasi klienci.

Rozumiemy świat nowych technolgii i wprowadzamy tam naszych klientów

Wybrani klienci

Contact

Zacznij
projekt z 7Apps

Potrzebujesz analizy biznesowej lub masz pomysł na aplikację? Szukasz doświadczonego software house’u ? Skontaktuj się z nami i zobaczmy, co możemy razem zrobić. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 32 631 11 53

NIP: 634 229 15 93
Contact