Slide W branży od 18 lat Rozumiemy świat nowych technologii i
wprowadzamy tam naszych Klientów.

Jesteśmy firmą technologiczną działającą od 2007 roku. Początkowo pod marką e4www, a od roku 2017 jako 7apps.

Dlaczego zmieniliśmy nazwę? Początkowo skupialiśmy się głównie na dedykowanych systemach e-commerce – B2B i B2C, ale dziś ponad połowa naszych projektów to dedykowane aplikacje mobilne i desktopowe.

Zmieniła się nazwa, nie zmieniły się wartości firmy. Nieustannie troszczymy się o to, by dla naszych klientów być zawsze partnerem wiarygodnym i terminowym, zapewniającym realną korzyść biznesową.

Dlatego wspieramy naszych klientów na każdym etapie tworzenia oprogramowania i oferujemy sprawną obsługę powdrożeniową. Stale badamy też i testujemy nowe sposoby ulepszania naszych produktów.

W czym się specjalizujemy?

Naszą domeną są dedykowane aplikacje mobilne, desktopowe i e-commerce, takie jak:

  • dedykowane aplikacje mobilne dla firm,
  • dedykowane systemy WMS i e-commerce,
  • mobilne systemy zarządzania relacjami z klientami,
  • aplikacje do analizowania kosztów, tworzenia budżetów, rozliczania, delegacji,
  • dedykowane aplikacje pod mobilne kolektory danych,
  • aplikacje z wykorzystaniem technologi NFC, iBeacons i RFID,
  • dedykowane moduły pozwalające na integrację z systemami ERP …

I wiele innych produktów wspierających automatyzację i optymalizację procesów zachodzących w przedsiębiorstwach. Pomagamy naszym klientom zdefiniować te procesy i dobrać odpowiednią technologię. Kompleksowo zajmujemy się integracją nowych rozwiązań z istniejącą infrastrukturą IT.

Strategicznym kierunkiem rozwoju jest dla nas obecnie dostarczanie rozwiązań mobilnych, które rozszerzają funkcjonalność działających już systemów
e-commerce, planowania zasobów, zarządzania magazynami, systemów sprzedaży i produkcji, a także systemów lojalnościowych.

Założycielem i właścicielem firmy jest Marcin Pasierbiński, który karierę w branży IT rozpoczął podczas studiów, pracując jako programista dla największych wówczas agencji interaktywnych (K2, ADV, IC). W latach 2002-2009 pracował natomiast w Grupie Pronox Technology, między innymi na stanowisku dyrektora działu oprogramowania, wdrożeń i rozwoju nowych technologii.

Prywatnie mąż, ojciec dwójki wspaniałych urwisów, uwielbiający podróże, fotografie i trekking wysokogórski.

Zaufali nam