Wybrane realizacje

aplikacja mobilna - kalkulator ogrodzen

Kalkulator ogrodzeniowy

Zaprojektowana dla firmy Plast-Met aplikacja na urządzania z systemem Android wspiera monterów ogrodzeń w ich codziennej pracy.

Umożliwia ona szybkie oszacowanie kosztu ogrodzenia oraz montażu na podstawie wybranych parametrów, takich jak rodzaj komponentów i rozmiar działki. Niezwykle przydatna jest tutaj funkcja wyliczania długości i powierzchni działki przy wykorzystaniu Google Maps API.

Dodatkowo, intuicyjny i przejrzysty planer pozwala na wybór i rezerwację najdogodniejszego dla klienta terminu montażu.

aplikacje mobilne | mobilny CRM dla handlowców

Dedykowany system CRM

Dedykowany system zarządzania relacjami z klientami wykonaliśmy dla przedsiębiorstwa, którego rumy, giny i cygara oferowane są w ponad sześćdziesięciu krajach.

Na CRM składają się aplikacja desktopowa na Windows i MacOS oraz aplikacja mobilna na Androida i iOS.

Szczególnym wyzwaniem było przygotowanie oprogramowania mobilnego z prostą w obsłudze bazą kontrahentów oraz z funkcjonalnym planerem, posiadającym funkcję weryfikacji działań pracowników przez liderów.

System do planowania, budżetowania i analiz

Dla firmy Dictador stworzyliśmy oprogramowanie do planowania, budżetowania oraz do zaawansowanych analiz sprzedażowych i kosztowych, w pełni zintegrowane z systemem ERP.

Podkreślić tu trzeba raz jeszcze, że chodzi o przedsiębiorstwo działające na rynkach ponad sześćdziesięciu państw, więc nasze oprogramowanie sprawdziła się na naprawdę wielką skalę.

aplikacja mobilna do weryfikacji autentyczności produktów

System weryfikacji autentyczności

Wspólnie z firmą DCD, odpowiedzialną za moduł kryptograficzny, zakończyliśmy pierwszy etap prac nad innowacyjnym w skali światowej systemem weryfikacji i potwierdzania oryginalności luksusowych alkoholi.

Wykorzystująca technologię komunikacji bliskiego zasięgu (NFC) aplikacja będzie dostępna na urządzeniach mobilnych z Androidem oraz systemem iOS.

O jej przydatności świadczą statystyki. Na przykład, ponad 70% brandy w Chinach stanowią podróbki znanych marek!

nfc-technology

Sklep internetowy Emavo

Dla nowej internetowej marki stworzyliśmy sklep oferujący produkty z wielu branż: AGD, telefony, foto i wideo, komputery i gry.

Ten internetowy supermarket wdrożyliśmy na platformie Magento i w pełni zintegrowaliśmy z systemem ERP klienta, jak również z Allegro. Kolejnym krokiem będzie integracja z platformą Amazon.

Aplikacja do remanentu

Dla firmy HS Storm, dystrybutora sprzętu komputerowego, stworzyliśmy aplikację wspomagającą proces remanentu.

Oprogramowanie przygotowane na mobilne kolektory danych z Androidem współpracuje z systemem Optima. Oprócz standardowych funkcjonalności związanych z procesem remanentu aplikację wzbogaciliśmy o możliwość analizy zalegania towaru w magazynie.

aplikacja mobilna dla firm - rozliczanie delegacji

Aplikacja do rozliczania delegacji

Produkt dedykowany jest handlowcom, dla których rozliczanie częstych delegacji może być żmudne i czasochłonne. Tutaj proces zostaje zautomatyzowany – także po stronie działu księgowego, posiadającego dostęp do panelu umożliwiającego weryfikację i generowanie raportów.

Nasza aplikacja pozwala na wykonanie zdjęcia dokumentu albo skorzystanie z dokumentu zapisanego w urządzeniu. W zależności od określonej przez użytkownika grupy kosztowej system sprawdza, czy nie przekroczono limitu dziennego lub limitu na dokument.

Dodatkowo, aplikacja automatycznie przelicza kwoty na wybraną walutę, korzystając z kursów NBP.

System magazynowy oraz serwisowy dla Gigabyte

Dla centrum serwisowego Gigabyte Technology, obsługującego Europę Centralną i Wschodnią, stworzyliśmy dedykowany, w pełni autorski, magazynowy system informatyczny. Połączyliśmy z nim system reklamacyjny, zintegrowany z centralną platformą tego tajwańskiego producenta sprzętu komputerowego.

Dedykowany system WMS wraz z modułem produkcyjnym

Dedykowany system WMS z modułem produkcyjnym to nasz kolejny projekt zrealizowany dla firmy Dictador. Wdrożenie obejmowało trzy kontynenty: Europę, Amerykę Południową i Azję.

System produkcyjny pozwala na bieżące monitorowanie i nadzorowanie procesów na wysokim poziomie szczegółowości. Umożliwia planowanie i optymalizację, identyfikację i śledzenie wszystkich komponentów, a także pełną kontrolę poszczególnych etapów produkcji oraz czynności wykonywanych przez każdego pracownika. Wygenerowanie wszelkich statystyk oraz analiz produkcyjnych i poprodukcyjnych jest niezwykle łatwe.

Aplikacja działa na komputerach z systemem Windows oraz na kolektorach danych z Androidem.

Serwis internetowy marki Lafe

Cechująca się nowoczesnym designem i pełną responsywnością witryna firmy Lafe, producenta małego AGD, stanowi kolejne rozszerzenie systemu B2B wdrożonego przez nas w spółce Megabajt.

Aplikcja promocyjna dla marki Futbolsport

Podstawową funkcję aplikacji przeznaczonej na telefony z Androidem stanowi
informowanie klientów o promocjach i wyprzedażach. Ale to nie wszystko.

Najbardziej atrakcyjna część produktu to gra typu „jednoręki bandyta”. Dzięki niej
użytkownicy każdego dnia dostają szanse na wygranie specjalnego kodu
rabatowego – od 5 do 25 procent. Kod wykorzystać można tylko w danym dniu.

Promocja trwa do 30 października 2017.

Serwis brandowy Tracer

Wykonaliśmy stronę firmową jednego z największych dystrybutorów akcesoriów
komputerowych w Europie. Serwis wyróżnia się nowoczesnym i oryginalnym
designem, a jego zawartość poznawać można w kilku wersjach językowych.

Strona marki Tracer została w pełni zintegrowana z systemem planowania zasobów
firmy. Obsługuje się ją natomiast za pomocy intuicyjnego i funkcjonalnego CMS-a.

Dedykowany system B2B dla spółki Megabajt

Wystarczyło nam pięć tygodni, żeby od przygotowanej przez nas analizy przejść do wdrożenia dedykowanej platformy B2B i zintegrować ją z systemem Comarch CDN XL.

Projekt zrealizowany dla firmy Megabajt stanowi kluczowy element modelu biznesowego. Zapewnia kompleksowe wsparcie w obsłudze kontrahentów i zaspokajaniu ich potrzeb.

System został bardzo pozytywnie przyjęty zarówno przez zleceniodawcę, jak i przez operatorów i użytkowników. Dzięki temu udało się wypełnić rynkową niszę.

Dedykowany system B2C

Do grona naszych klientów dołączył renomowany producent systemów ogrodzeniowych. Dla firmy Plast-Met przygotowaliśmy dedykowaną platformę B2C, czyli kanał sprzedaży internetowej.

Zintegrowana została ona dwukierunkowo z systemem planowania zasobów przedsiębiorstwa – Comarch CDN XL.

Dedykowany system B2B dla Yamo

Jedno z naszych największych wdrożeń z zakresu B2B wykonaliśmy dla czołowego dystrybutora sprzętu IT w Polsce.

Dedykowaną platformę zintegrowaliśmy z systemem ERP Impuls  oraz z systemami takich dystrybutorów jak AB, Action i ABC Data.