Clients
Clients

Kalkulator ogrodzeniowy

Zaprojektowana dla firmy Plast-Met aplikacja na urządzania z systemem Android wspiera monterów ogrodzeń w ich codziennej pracy.

Umożliwia ona szybkie oszacowanie kosztu ogrodzenia oraz montażu na podstawie wybranych parametrów, takich jak rodzaj komponentów i rozmiar działki. Niezwykle przydatna jest tutaj funkcja wyliczania długości i powierzchni działki przy wykorzystaniu Google Maps API.

Dodatkowo, intuicyjny i przejrzysty planer pozwala na wybór i rezerwację najdogodniejszego dla klienta terminu montażu.

Aplikacja do rozliczania delegacji

Produkt dedykowany jest handlowcom, dla których rozliczanie częstych delegacji może być żmudne i czasochłonne. Tutaj proces zostaje zautomatyzowany – także po stronie działu księgowego, posiadającego dostęp do panelu umożliwiającego weryfikację i generowanie raportów.

Nasza aplikacja pozwala na wykonanie zdjęcia dokumentu albo skorzystanie z dokumentu zapisanego w urządzeniu. W zależności od określonej przez użytkownika grupy kosztowej system sprawdza, czy nie przekroczono limitu dziennego lub limitu na dokument.

Dodatkowo, aplikacja automatycznie przelicza kwoty na wybraną walutę, korzystając z kursów NBP.

System do planowania, budżetowania i analiz

Dla firmy Dictador stworzyliśmy oprogramowanie do planowania, budżetowania oraz do zaawansowanych analiz sprzedażowych i kosztowych, w pełni zintegrowane z systemem ERP.

Podkreślić tu trzeba, że chodzi o przedsiębiorstwo działające na rynkach ponad sześćdziesięciu państw, więc nasze oprogramowanie sprawdziło się na naprawdę wielką skalę.

System weryfikacji autentyczności

Wspólnie z firmą DCD, odpowiedzialną za moduł kryptograficzny, zakończyliśmy pierwszy etap prac nad innowacyjnym w skali światowej systemem weryfikacji i potwierdzania oryginalności luksusowych alkoholi.

Wykorzystująca technologię komunikacji bliskiego zasięgu (NFC) aplikacja będzie dostępna na urządzeniach mobilnych z Androidem oraz systemem iOS.

O jej przydatności świadczą statystyki. Na przykład, ponad 70% brandy w Chinach stanowią podróbki znanych marek!

Dedykowany system CRM

Dedykowany system zarządzania relacjami z klientami wykonaliśmy dla przedsiębiorstwa, którego rumy, giny i cygara oferowane są w ponad sześćdziesięciu krajach. Na CRM składają się aplikacja desktopowa na Windows i MacOS oraz aplikacja mobilna na Androida i iOS.

Szczególnym wyzwaniem było przygotowanie oprogramowania mobilnego z prostą w obsłudze bazą kontrahentów oraz z funkcjonalnym planerem, posiadającym funkcję weryfikacji działań pracowników przez liderów.

Sklep internetowy Emavo

Dla nowej internetowej marki stworzyliśmy sklep oferujący produkty z wielu branż: AGD, telefony, foto i wideo, komputery i gry.

Ten internetowy supermarket wdrożyliśmy na platformie Magento i w pełni zintegrowaliśmy z systemem ERP klienta, jak również z Allegro. Kolejnym krokiem będzie integracja z platformą Amazon.

Dedykowana aplikacja analityczna dla Volty

Dla firmy Volta wykonaliśmy aplikację pozwalającą na automatyczną, hurtową zmianę cenników wg założonych algorytmów, hurtową zmianę statusów oraz grup logistycznych i blokad. Aplikacja raportuje wszystkie zmiany wybranym operatorom. Cały system został zintegrowany z Impulsem Emavo.

Aplikacja mobilna do szyfrowania NTAG 213 i NTAG 424

Wysoce specjalistyczna aplikacja mobilna na Androida, odpowiedzialna za szyfrowanie i zabezpieczenie tagów typu NTAG 213 oraz NTAG 424 przed możliwością ich sklonowania.
Aplikacja współpracuje ze specjalnym serwerem kryptograficznym odpowiedzialnym za generowanie odpowiednich kluczy kryptograficznych.

Aplikacja edukacyjna dla dzieci

Wraz z zespołem z e4games, zakończyliśmy pierwszy etap prac nad aplikacją edukacyjna dla dzieci i młodzieży. Aplikacja ma na celu w prosty i zabawny sposób pomóc dzieciom w przyswajaniu wiedzy z różnych dziedzin nauki. Pomysłodawcą i zleceniodawcą aplikacji jest prywatny inwestor.

Aplikacja przeznaczona jest na tablety i komórki z systemem Android oraz IOS.

System magazynowy i serwisowy dla Gigabyte

Dla centrum serwisowego Gigabyte Technology, obsługującego Europę Centralną i Wschodnią, stworzyliśmy dedykowany, w pełni autorski, magazynowy system informatyczny. Połączyliśmy z nim system reklamacyjny, zintegrowany z centralną platformą tego tajwańskiego producenta sprzętu komputerowego.

Aplikcja promocyjna dla marki Futbolsport

Podstawową funkcję aplikacji przeznaczonej na telefony z Androidem stanowi informowanie klientów o promocjach i wyprzedażach. Ale to nie wszystko.

Najbardziej atrakcyjna część produktu to gra typu „jednoręki bandyta”. Dzięki niej użytkownicy każdego dnia dostają szanse na wygranie specjalnego kodu rabatowego – od 5 do 25 procent. Kod wykorzystać można tylko w danym dniu.

Dedykowany system WMS wraz z modułem produkcyjnym

Dedykowany system WMS z modułem produkcyjnym to nasz kolejny projekt zrealizowany dla firmy Dictador. Wdrożenie obejmowało trzy kontynenty: Europę, Amerykę Południową i Azję. System produkcyjny pozwala na bieżące monitorowanie i nadzorowanie procesów na wysokim poziomie szczegółowości. Umożliwia planowanie i optymalizację, identyfikację i śledzenie wszystkich komponentów, a także pełną kontrolę poszczególnych etapów produkcji oraz czynności wykonywanych przez każdego pracownika. Wygenerowanie wszelkich statystyk oraz analiz produkcyjnych i poprodukcyjnych jest niezwykle łatwe.

Aplikacja działa na komputerach z systemem Windows oraz na kolektorach danych z Androidem.

Serwis brandowy dla marki Lafe

Cechująca się nowoczesnym designem i pełną responsywnością witryna firmy Lafe, producenta małego
AGD, stanowi kolejne rozszerzenie systemu B2B wdrożonego przez nas w spółce Megabajt.

Aplikacja mobilna do remanentu

Dla firmy HS Storm, dystrybutora sprzętu komputerowego, stworzyliśmy aplikację wspomagającą proces remanentu.

Oprogramowanie przygotowane na mobilne kolektory danych z Androidem współpracuje z systemem Optima. Oprócz standardowych funkcjonalności związanych z procesem remanentu aplikację wzbogaciliśmy o możliwość analizy zalegania towaru w magazynie.

Serwis brandowy Tracer

Wykonaliśmy stronę firmową jednego z największych dystrybutorów akcesoriów komputerowych w Europie. Serwis wyróżnia się nowoczesnym i oryginalnym designem, a jego zawartość poznawać można w kilku wersjach językowych. Strona marki Tracer została w pełni zintegrowana z systemem planowania zasobów firmy. Obsługuje się ją natomiast za pomocy intuicyjnego i funkcjonalnego CMS-a.

Dedykowany system B2B dla spółki Megabajt

Wystarczyło nam pięć tygodni, żeby od przygotowanej przez nas analizy przejść do wdrożenia dedykowanej platformy B2B i zintegrować ją z systemem Comarch CDN XL.
Projekt zrealizowany dla firmy Megabajt stanowi kluczowy element modelu biznesowego. Zapewnia kompleksowe wsparcie w obsłudze kontrahentów i zaspokajaniu ich potrzeb.
System został bardzo pozytywnie przyjęty zarówno przez zleceniodawcę, jak i przez operatorów i użytkowników. Dzięki temu udało się wypełnić rynkową niszę.

Platforma B2B i B2C dla firmy Volta

Dla litera polskiej branży systemów zabezpieczeń wdrożyliśmy dedykowany system B2B i B2C. Platforma, która została w pełni zintegrowana z ERP Impuls BPSC, cieszy się rosnącą popularnością w sektorze security. W tym projekcie byliśmy kompleksowym podwykonawcą firmy MCCOM.

Dedykowana platforma B2B oraz B2C dla firmy Sportech

Dla firmy Sportech – dystrybutora sprzętu sportowego, wykonaliśmy wdrożenie systemu B2B oraz dwóch sklepów brandowych w modelu B2C. Wszystkie platformy zostały zintegrowane z Impulsem Emavo.

System B2C dla firmy PlastMet

Dla renomowanego producent systemów ogrodzeniowych, firmy Plast-Met przygotowaliśmy dedykowaną platformę B2C, czyli kanał sprzedaży internetowej. Zintegrowana została ona dwukierunkowo z systemem planowania zasobów przedsiębiorstwa – Comarch CDN XL.

Dedykowany system B2B dla Yamo

Jedno z naszych największych wdrożeń z zakresu B2B wykonaliśmy dla czołowego dystrybutora sprzętu IT w Polsce. Naszą dedykowaną platformę B2B zintegrowaliśmy dwukierunkowo z systemem ERP Impuls EVO oraz z systemami takich dystrybutorów jak AB, Action i ABC Data.

Contact

Zacznij
projekt z 7Apps

Potrzebujesz analizy biznesowej lub masz pomysł na aplikację? Szukasz doświadczonego software house’u ? Skontaktuj się z nami i zobaczmy, co możemy razem zrobić. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 32 631 11 53

Contact