Clients
Clients

System weryfikacji autentyczności

Wspólnie z firmą DCD, odpowiedzialną za moduł kryptograficzny, zakończyliśmy pierwszy etap prac nad innowacyjnym w skali światowej systemem weryfikacji i potwierdzania oryginalności luksusowych alkoholi.

Wykorzystująca technologię komunikacji bliskiego zasięgu (NFC) aplikacja będzie dostępna na urządzeniach mobilnych z Androidem oraz systemem iOS.

O jej przydatności świadczą statystyki. Na przykład, ponad 70% brandy w Chinach stanowią podróbki znanych marek!

System do planowania, budżetowania i analiz

Dla firmy Dictador stworzyliśmy oprogramowanie do planowania, budżetowania oraz do zaawansowanych analiz sprzedażowych i kosztowych, w pełni zintegrowane z systemem ERP.

Podkreślić tu trzeba, że chodzi o przedsiębiorstwo działające na rynkach ponad sześćdziesięciu państw, więc nasze oprogramowanie sprawdziło się na naprawdę wielką skalę.

Aplikacja do rozliczania delegacji

Produkt dedykowany jest handlowcom, dla których rozliczanie częstych delegacji może być żmudne i czasochłonne. Tutaj proces zostaje zautomatyzowany – także po stronie działu księgowego, posiadającego dostęp do panelu umożliwiającego weryfikację i generowanie raportów.

Nasza aplikacja pozwala na wykonanie zdjęcia dokumentu albo skorzystanie z dokumentu zapisanego w urządzeniu. W zależności od określonej przez użytkownika grupy kosztowej system sprawdza, czy nie przekroczono limitu dziennego lub limitu na dokument.

Dodatkowo, aplikacja automatycznie przelicza kwoty na wybraną walutę, korzystając z kursów NBP.

Kalkulator ogrodzeniowy

Aplikacja zaprojektowana na urządzenia mobilne z systemem Android wspiera monterów ogrodzeń w ich codziennej pracy.

Umożliwia ona szybkie oszacowanie kosztu ogrodzenia oraz montażu na podstawie wybranych parametrów, takich jak rodzaj komponentów i rozmiar działki. Niezwykle przydatna jest tutaj funkcja wyliczania długości i powierzchni działki przy wykorzystaniu Google Maps API.

Dodatkowo intuicyjny i przejrzysty planer pozwala na wybór i rezerwację najdogodniejszego dla klienta terminu montażu.

Dedykowany system CRM

Dedykowany system zarządzania relacjami z klientami wykonaliśmy dla przedsiębiorstwa, którego rumy, giny i cygara oferowane są w ponad sześćdziesięciu krajach. Na CRM składają się aplikacja desktopowa na Windows i MacOS oraz aplikacja mobilna na Androida i iOS.

Szczególnym wyzwaniem było przygotowanie oprogramowania mobilnego z prostą w obsłudze bazą kontrahentów oraz z funkcjonalnym planerem, posiadającym funkcję weryfikacji działań pracowników przez liderów.

Dedykowana aplikacja analityczna dla Volty

Dla firmy Volta wykonaliśmy aplikację pozwalającą na automatyczną, hurtową zmianę cenników wg założonych algorytmów, hurtową zmianę statusów oraz grup logistycznych i blokad. Aplikacja raportuje wszystkie zmiany wybranym operatorom. Cały system został zintegrowany z Impulsem Emavo.

Aplikacja mobilna do szyfrowania NTAG 213 i NTAG 424

Wysoce specjalistyczna aplikacja mobilna na Androida, odpowiedzialna za szyfrowanie i zabezpieczenie tagów typu NTAG 213 oraz NTAG 424 przed możliwością ich sklonowania.
Aplikacja współpracuje ze specjalnym serwerem kryptograficznym odpowiedzialnym za generowanie odpowiednich kluczy kryptograficznych.

Aplikacja edukacyjna dla dzieci

Wraz z zespołem z e4games, zakończyliśmy pierwszy etap prac nad aplikacją edukacyjna dla dzieci i młodzieży. Aplikacja ma na celu w prosty i zabawny sposób pomóc dzieciom w przyswajaniu wiedzy z różnych dziedzin nauki. Pomysłodawcą i zleceniodawcą aplikacji jest prywatny inwestor.

Aplikacja przeznaczona jest na tablety i komórki z systemem Android oraz IOS.

System magazynowy i serwisowy dla Gigabyte

Dla centrum serwisowego Gigabyte Technology, obsługującego Europę Centralną i Wschodnią, stworzyliśmy dedykowany, w pełni autorski, magazynowy system informatyczny. Połączyliśmy z nim system reklamacyjny, zintegrowany z centralną platformą tego tajwańskiego producenta sprzętu komputerowego.

Aplikcja promocyjna dla marki Futbolsport

Podstawową funkcję aplikacji przeznaczonej na telefony z Androidem stanowi informowanie klientów o promocjach i wyprzedażach. Ale to nie wszystko.

Najbardziej atrakcyjna część produktu to gra typu „jednoręki bandyta”. Dzięki niej użytkownicy każdego dnia dostają szanse na wygranie specjalnego kodu rabatowego – od 5 do 25 procent. Kod wykorzystać można tylko w danym dniu.

Dedykowany system WMS wraz z modułem produkcyjnym

Dedykowany system WMS z modułem produkcyjnym to nasz kolejny projekt zrealizowany dla firmy Dictador. Wdrożenie obejmowało trzy kontynenty: Europę, Amerykę Południową i Azję. System produkcyjny pozwala na bieżące monitorowanie i nadzorowanie procesów na wysokim poziomie szczegółowości. Umożliwia planowanie i optymalizację, identyfikację i śledzenie wszystkich komponentów, a także pełną kontrolę poszczególnych etapów produkcji oraz czynności wykonywanych przez każdego pracownika. Wygenerowanie wszelkich statystyk oraz analiz produkcyjnych i poprodukcyjnych jest niezwykle łatwe.

Aplikacja działa na komputerach z systemem Windows oraz na kolektorach danych z Androidem.

Serwis brandowy dla marki Lafe

Cechująca się nowoczesnym designem i pełną responsywnością witryna firmy Lafe, producenta małego
AGD, stanowi kolejne rozszerzenie systemu B2B wdrożonego przez nas w spółce Megabajt.

Aplikacja mobilna do remanentu

Dla firmy HS Storm, dystrybutora sprzętu komputerowego, stworzyliśmy aplikację wspomagającą proces remanentu.

Oprogramowanie przygotowane na mobilne kolektory danych z Androidem współpracuje z systemem Optima. Oprócz standardowych funkcjonalności związanych z procesem remanentu aplikację wzbogaciliśmy o możliwość analizy zalegania towaru w magazynie.

Serwis brandowy Tracer

Wykonaliśmy stronę firmową jednego z największych dystrybutorów akcesoriów komputerowych w Europie. Serwis wyróżnia się nowoczesnym i oryginalnym designem, a jego zawartość poznawać można w kilku wersjach językowych. Strona marki Tracer została w pełni zintegrowana z systemem planowania zasobów firmy. Obsługuje się ją natomiast za pomocy intuicyjnego i funkcjonalnego CMS-a.

Dedykowany system B2B dla spółki Megabajt

Wystarczyło nam pięć tygodni, żeby od przygotowanej przez nas analizy przejść do wdrożenia dedykowanej platformy B2B i zintegrować ją z systemem Comarch CDN XL.
Projekt zrealizowany dla firmy Megabajt stanowi kluczowy element modelu biznesowego. Zapewnia kompleksowe wsparcie w obsłudze kontrahentów i zaspokajaniu ich potrzeb.
System został bardzo pozytywnie przyjęty zarówno przez zleceniodawcę, jak i przez operatorów i użytkowników. Dzięki temu udało się wypełnić rynkową niszę.

Platforma B2B i B2C dla firmy Volta

Dla litera polskiej branży systemów zabezpieczeń wdrożyliśmy dedykowany system B2B i B2C. Platforma, która została w pełni zintegrowana z ERP Impuls BPSC, cieszy się rosnącą popularnością w sektorze security. W tym projekcie byliśmy kompleksowym podwykonawcą firmy MCCOM.

Dedykowana platforma B2B oraz B2C dla firmy Sportech

Dla firmy Sportech – dystrybutora sprzętu sportowego, wykonaliśmy wdrożenie systemu B2B oraz dwóch sklepów brandowych w modelu B2C. Wszystkie platformy zostały zintegrowane z Impulsem Emavo.

System B2C dla firmy PlastMet

Dla renomowanego producent systemów ogrodzeniowych, firmy Plast-Met przygotowaliśmy dedykowaną platformę B2C, czyli kanał sprzedaży internetowej. Zintegrowana została ona dwukierunkowo z systemem planowania zasobów przedsiębiorstwa – Comarch CDN XL.

Dedykowany system B2B dla Yamo

Jedno z naszych największych wdrożeń z zakresu B2B wykonaliśmy dla czołowego dystrybutora sprzętu IT w Polsce. Naszą dedykowaną platformę B2B zintegrowaliśmy dwukierunkowo z systemem ERP Impuls EVO oraz z systemami takich dystrybutorów jak AB, Action i ABC Data.

Contact

Zacznij
projekt z 7Apps

Potrzebujesz analizy biznesowej lub masz pomysł na aplikację? Szukasz doświadczonego software house’u ? Skontaktuj się z nami i zobaczmy, co możemy razem zrobić. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 32 631 11 53

NIP: 634 229 15 93
Contact