12 maja 2020 pasiek

Integracja Magento z Impulsem BPSC

Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń nabytych podczas integracji systemu Impuls z internetowymi systemami B2B i B2C, stworzyliśmy niezawodny oraz bardzo elastyczny moduł pozwalający na łatwą i szybką integrację platformy Magento z systemem Impus Evo firmy BPSC.

Nasza integracja jest w stanie w 100% odwzorować politykę rabatowania zaimplementowaną po stronie Impulsa, zapewnić pełną integrację w obszarze nie tylko sprzedaży, ale również obszarze serwisowym i magazynowym. Dodatkowo dzięki doskonałemu API jakie posiada Magento, jesteśmy w stanie również zaproponować Ci wdrożenie dowolnej aplikacji mobilnej współpracującej z Magento lub/i Impulsem.

Dlaczego Magento ? Naszym zdaniem jest to przyszłość ecommerce. O zaletach open source’owego Magento można znaleźć masę informacji w internecie. O zaletach i wadach Magento stworzymy wkrótce osobny post. W tej chwili wymienię tylko 3 marki, które zdecydowały się ostatnio wdrożyć Magento. Są to: Coca Cola, Ford i Nike. I wszystko jasne ????

, , ,
Contact

Zacznij
projekt z 7Apps

Potrzebujesz analizy biznesowej lub masz pomysł na aplikację? Szukasz doświadczonego software house’u ? Skontaktuj się z nami i zobaczmy, co możemy razem zrobić. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

+48 32 631 11 53

NIP: 634 229 15 93
Contact